Kurban Bayramı Sakız Adası Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ELA PAME TURİZM FARKIYLA

KURBAN BAYRAMI BOYUNCA

SAKIZ ADASI TURU

1. TUR : 16 -18 HAZİRAN  2.TUR 18-20 HAZİRAN

Ege'nin Turkuaz Sularında Yüzme Keyfi 

LİMİTSİZ İÇKİLİ TAVERNA EĞLENCESİ DAHİL

EKSTRA TUR YOK ! PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM ADA TURLARI DAHİL

                                                    

Tur Programı

1. Gün:

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah saat 07:00 ‘da Çeşme Ulusoy Liman’da buluşuyoruz ve Turyol Check-in ofisinden check-in yaparak 08:30 feribotu ile Sakız Adası yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli gümrük işlemlerinin ardından, bize verilen saatte araçtaki yerlerimizi alarak , rehberimiz eşliğinde keyifli ada yolculuğumuza başlıyoruz.  İlk durağımız Sakız Adası’nın sembolü olan Yeldeğirmenleri. Ardından adanın Adanın azizlerinden Agios Isidoros adina yapilan Kiliseyi fotoğraflamak için kısa bir mola veriyoruz. Vereceğimiz fotoğraf molasının ardından eşsiz manzarası ile sizleri büyüleyecek Lagada Köyü’ne gidiyoruz. Tavernaları ile ünlü bu köyde vereceğimiz serbest zamanın ardından günün yorgunluğunu çıkarmak için otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

2. Gün:

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , Mesta köyüne doğru yola çıkıyoruz. Mesta köyünde vereceğimiz kahve molasının ardından adanın en önemli ve büyük köylerinden biri olan Pyrgi’ye gidiyoruz. Pyrgi'nin en belirgin özelliği, geleneksel olarak desenli ve geometrik desenlerle süslenmiş olan köy evlerinin duvarlarıdır. Bu desenler, köyün beyaz badanalı duvarlarında siyah renkle çizilir ve geleneksel olarak "xysta" adı verilen bir tarzda yapılır. Bu desenler, köyün karakteristik özelliklerinden biri haline gelmiştir ve Pyrgi'yi diğer Sakız Adası köylerinden ayıran önemli bir özellik olarak kabul edilir. Pyrgi ‘de vereceğimiz serbest zamanın ardından turkuaz suların ve sakin plajın tadını çıkarmak için Komi Plajı’na gidiyoruz. Tavernamızda taze deniz ürünlerini ve yerel lezzetleri tadıyor ve  uzun yüzme molamızın tadını çıkarıyoruz. Ardından Otelimize yerleşiyoruz ve Limitsiz İçkili Taverna Eğlencesi için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Geceleme otelimizde.

3. Gün:

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , otelden bizi alacak olan aracımıza yerleşerek merkeze transfer oluyoruz. Feribot saatine kadar serbest zaman veriyor ve rehberimizin belirttiği saatte Sakız Liman ‘da buluşuyoruz.  Başka bir Ela Pame Turizm organizasyonunda görüşmek üzere diyerek , sizlerle aynı hikayede yer almanın mutluluğu ile vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş-Dönüş Feribot Bileti
 • Tüm Çevre Gezileri
 • Limitsiz İçkili Taverna 
 • 2 Gece Oda Kahvaltı Konseptte Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze , Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Öğle ve Akşam Yemekleri 
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Yunanistan Schengen vizesi veya Kapı vizesi Bedeli
 • Kişisel Harcamalar

​Not:  Taverna Eğlencesi'nin olduğu gece limitsiz içki ile birlikte akşam yemeği de fiyata dahildir.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Çeşme Ulusoy Liman (07:00)
Tur Hareket Tarihleri: 16, 18 Haziran

Fiyatlar

TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
16.06.2024Müsait269,00 €349,00 €269,00 €0 - 2 Yaş 99,00 €
3 - 6 Yaş 179,00 €
7 - 12 Yaş 219,00 €
Taksitler »
18.06.2024Müsait269,00 €349,00 €269,00 €0 - 2 Yaş 99,00 €
3 - 6 Yaş 179,00 €
7 - 12 Yaş 219,00 €
Taksitler »

Yorumlar


Kurban Bayramı Sakız Adası Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

 • Özel tarihlerde ( bayram,karnaval,festival vb. ) Yunanistan sınır kapısında yoğunluklar oluşmaktadır. Kapı vizesinin başlaması ile birlikte gümrük işlemleri biraz daha uzun sürmektedir. 
 • Son 6 ay içerisinde Schengen Vizesi olumsuz sonuçlanan kişilerin , yeni bir schengen vizesi almadan kapı vizesine başvurmasını önermiyoruz. Bu nedenle kapı vizesinde yaşanacak olası olumsuzluklardan Ela Pame Turizm sorumlu değildir.

İptal Şartları


Vize Bilgileri