Yılbaşı Özel 3'lü Kar Keyfi Abant Kartepe Uludağ

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 3'LÜ KAR KEYFİ ABANT & KARTEPE & ULUDAĞ 
MAŞUKİYE  & ORMANYA HOBBİT EVLERİ

BOLU - ABANT GÖLÜ - MAŞUKİYE - ORMANYA HOBBİT EVLERİ

 KARTEPE & ULUDAĞ KAYAK MERKEZLERİ ile Birlikte!

Maşukiye'de ATV Safari 
Ormanya Hobbit Evleri 
Uludağ Kayak Merkezi

1 GECE 5*RAMADA OTEL'DE KONAKLAMA 

Kapalı Isıtmalı Havuz & Hamam 

Eğlenceli Bir Hafta Sonu Fırsatı Sizleri Bekliyor

2 GÜN 2 GECE | Kaçırılmaz FIRSAT  4999 TL

GALA PROGRAMI 5*RADİSSON BLU OTEL YAPILACAKTIR !

MUHTEŞEM BİR GALA İLE 2024 YILINI BERABER KAŞILIYORUZ.
31 Aralık 2023 Cumartesi Yılbaşı Özel Programı
DJ PERFORMANSI EŞLİĞİNDE YILBAŞI GALASI

 Tüm turlarımız da kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir. 

Bu program size uymadıysa 2 gece konaklamalı programı incelemek için Tıklayınız...

Tur Programı

1. Gün: İZMİR - ABANT GÖLÜ - GÖLCÜK GÖLÜ - KARTEPE KAYAK MERKEZİ

Akşam saat 20:30 ÜÇKUYULAR (Opet Karşısı Ziraat Bankası Önü) 21:00 ÜÇYOL (Yazıhaneler Önü) 21:30 LOZAN FUAR KAPISI (Atatürk Lisesi Karşısı), 22:10 GİRNE BULVARI  22:25 KARŞIYAKA BOSTANLI VAPUR İSKELESİ’ nden (İskelenin Ara Yer Önü), 22:35 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar)  23:00 BORNOVA (Ege Acil Önü)’den siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Manisa - Akhisar - Balıkesir - Susurluk istikametini takip ederek Abant'a doğru devam ediyoruz. (Belirtilen saatler tahmini saatlerdir. Net ve Güncel saat bilgilendirmesi turunuzdan 1 gün önce SMS/KISA MESAJ SERVİSİ ile telefonunuza gönderilecektir.) Sabah saatlerinde kahvaltı (ekstra) molamızı verdikten sonra yolumuza devam ederek karlar altında bir prenses gibi parlayan, çevresinin bitki zenginliği, büyük bir açık hava rekreasyon potansiyeline sahip ABANT GÖLÜ'ne ulaşıyoruz.Her mevsimde ayrı bir güzelliği olan Abant Gölü kenarında yürüyüşlerimizi yapıyoruz ve doğanın bizlere sunduğu muhteşem manzaralarda fotoğraflar çekiliyoruz.Serbest zaman sonrasında yolumaza devam ederek Bolu’nun başka bir güzelliği ölan GÖLCÜK GÖLÜ’ne hareket ediyoruz.Yine çevresi çam ormanları ile kaplı olan bu doğa cennetinin güzelliği bizleri çok etkileyecektir bölge gezintimizi ve fotoğraflarımızı çektikten sonra bir sonraki durağımız KARTEPE KAYAK MERKEZİ'ne ulaşıyoruz.Kartepe kayak merkezi Türkiye'nin en yeni kayak merkezlerindendir. Özellikle doğal güzelliği, ormanları ve Sapanca gölü manzarası ile dikkat çeken Kartepe'de serbest zaman veriyoruz.Bu serbest zaman diliminde isteyenler misafirler kayak & snowboard yapabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirler. Serbest zaman sonrası buluşuyoruz ve bölgenin en iyi otellerinden olan 5*RADİSSON BLUE Otel'e geliyor, belirlenen saatte YEMEKLİ LİMİTSİZ İÇKİLİ CANLI MÜZİK VE EĞLENCELİ YILBAŞI BALOSU için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Konaklama otelimizde. (Otelimiz'de Isıtmalı Havuzları, Hamam Kullanımı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.)

ZENGİN YILBAŞI MENÜSÜ; 

Deluxe Meze Tabağı

Ara Sıcak; Paçanga Böreği

Ana Yemek; Patates Püresi ve Haşlanmış Sebzeler Eşliğinde Dana Bonfile

Pasta, Meşrubat ve LİMİTSİZ YERLİ ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇİCEKLER !

Kapı Açılışı: 20:00

Dj Performansı: 21:00-01:00

90'lar Pop Eşliğinde Yeni Nesil Meyhane Konseptinde Muhteşem Bir Yılbaşı Galası sizleri bekliyor!

2. Gün: MAŞUKİYE - ORMANYA HOBBİT EVLERİ - ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ - İZMİR

Sabah alacağımız BRUNCH kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve Kartepe eteklerinde ve Sapanca Gölü'nün kenarında bulunan doğayla iç içe MAŞUKİYE'ye varıyoruz. Adını aşık anlamına gelen ''maşuk'' kelimesinden alan Maşukiye'ye biz de aşık oluyoruz. Maşukiye gezimizin sonrasında eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na  doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. 'Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı da gezerek bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz.yürüyüş yapıp,bu muhtesem doğayı fotoğraflıyoruz ve ayrılıyoruz ve Bursa Uludağ’a hareket ediyoruz. Rehberimizin dağ ve gezilecek yerler hakkında bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri doğrultusunda Uludağ’da isteyen konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir, teleferiğe binebilir, diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek Cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Bu etkileyici ortamda geçireceğimiz güzel saatlerin ardından güzel bir turu keyif dolu anılarlar geride bırakarak İzmir'e dönüş yolculuğuna geçiyoruz ve bir sonraki ELA PAME TURİZM  organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz. (İzmir'e varış tahmini 23:00-01:00 arasıdır, planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz.)

ÖNEMLİ HATIRLATMA:
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. 
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Ulaşım
 • 5*Ramada Hotel Konaklaması
 • Kapalı Havuz , Hamam , Sauna, Buhar Odası
 • Otelde Alınan Kahvaltı ( 1 ) ve Akşam Yemeği (1)
 • RADISSON BLU HOTEL LİMİTSİZ İÇKİLİ YILBAŞI GALASI
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Müze , Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Kayak Takım Ücretleri
 • Telesiyej Ücretleri
 • Atv&Utv Safari Turu ve Zipline
 • Oteldeki Ekstra Olan Aktiviteler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Yılbaşı Özel 3'lü Kar Keyfi Abant Kartepe Uludağ Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri