Uçaklı Vizesiz Kosovalı Büyük Balkan Turu (İzmir`den Direkt Uçuş 2024)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

İZMİR'DEN DİREKT UÇUŞ VİZESİZ BALKAN TURU

► Hangi Ülkelere Gidilecek?

MAKEDONYA - ARNAVUTLUK - KARADAĞ - KOSOVA
(HIRVATİSTAN) – BOSNA HERSEK - SIRBİSTAN 

 EN DETAYLI VE EN KONFORLU BALKAN TURUNU SİZLER İÇİN HAZIRLADIK! 

7 Gece Superior Oteller'de Konaklama

2 Gece Üsküp – 1 Gece Ohrid – 1 Gece İşkodra – 1 Gece Trebinje veya Medjugorje
1 Gece Saraybosna – 1 Gece Belgrad Konaklama ile

► Tüm Şehir Turları Fiyata Dâhildir, Sürpriz Ödemeler Yok!
►  Otobüste Para Toplama Yok! 

 7 KAHVALTI – 6 AKŞAM YEMEĞİ FİYATA DÂHİL - SUPERİOR OTELLER'DE KONAKLAMA
 BÖLGEYE EN HÂKİM REHBER KADROMUZLA GERÇEK BİR BALKAN TURU 
 OTOBÜSTE PARA TOPLAMA YOK! ZORUNLU EKSTRA GÜNDÜZ TURU YOK! KILAVUZ REHBER YOK!
 GERÇEK BALKAN REHBERLERİ EŞLİĞİNDE...

► Fark Yaratan Ayrıntılar!

İZMİR-ÜSKÜP GECE UÇUŞU ARDINDAN DİREKT OTELE YERLEŞME FARKIYLA!

Uçaktan iner inmez uzun yolculuklar yok! EN KONFORLU PROGRAM! 

Canlı Müzik ve Folklör Gösterisi ile Makedon Gecesi

Saklı Cennet St. Naum Turu Dâhil

Doğa Harikası Matka Kanyonu Turu Dâhil

Eşsiz Güzellikte Su Kaynağı Blagaj Turu Dâhil

Kotor, Budva Turu ve Giriş Ücretleri Dâhil 

Tüm Otoban, Otoyol, Köprü, Şehir Vergileri Dâhil

Tur Programı

1. Gün: İzmir - Üsküp Direkt Uçuş - Üsküp Konaklama

Dikkat! SALI'YI ÇARŞAMBA'YA Bağlayan Gece Çıkışlı: İzmir-Üsküp

Saat 22:20’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde, tur görevlilerimizin karşılaması ile siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Check-in ve bagaj işlemlerimizin ardından SUNEXPRESS HAVA YOLLARI’na ait uçağımız ile 01:10’da AKTARMASIZ (DİREKT) uçuşumuzu gerçekleştiriyor ve yerel saat 01:35‘de Üsküp Havaalanına varıyoruz. Bagajlarımızı alıp pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayarak, bizi bekleyen otobüsümüz ile ÜSKÜP'te bulunan otelimize yerleşiyoruz.

Konaklama: Üsküp

2. Gün: Üsküp – Tetova(Kalkandelen) - Bitola(Manastır) – Resne - Ohrid

Sabah kahvaltımız otelimizde aldıktan sonrailk olarak Makedonların Tetova olarak adlandırdığı Türklerin ise Kalkandelen olarak bildikleri şehre doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Burada 2 kız kardeş tarafından yaptırılmış olan, Dünya üzerinde işlemeleri ve motifleri açısından çok az örneği bulunan, gördüğünüz de kadın elinin değdiği belli oluyor diyeceğiniz Alaca Cami'ni görüyoruz. Daha sonra Balkanlar’ın en eski şehirlerinden biri olan Makedonya’nın tarih ve kültür cenneti MANASTIR’a (Bitola) hareket ediyoruz. Eski Türk Çarşısı'nı, Bedesten'i, İshak Cami ve Yeni Cami'yi gördükten sonra Manastır’ın meşhur Şirok Sokağı’nda kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş esnasında Atatürk'ün Manastır'da ilk aşkı Eleni Karinte'nin Evini görüyor ve rehberimizden Manastır'lı Eleni'nin Atatürk'e yazdığı duygusal mektubu dinliyoruz. Sonrasında duygusal anlar yaşayacağımız, Atatürk'ün hayatını anımsadığımız da hep aklımıza gelen Atamızın askeri eğitim ve öğrenim gördüğü günümüzde müze olarak hizmet veren Askeri İdadi’yi ziyaret ediyoruz. Daha sonra Makedonya’nın İncisi Ohrid’e doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde elmaları ve Niyazi Paşası ile meşhur Resne’yi görüyoruz. Kimilerine göre bir hain, kimilerine göre bir vatansever olan Niyazi Paşa’nın Sarayı’nı görüyoruz. Rehberimizden Niyazi Paşa’yı dinlerken “Ne Şehittir Ne Gazi Pisi Pisine Gitti Niyazi” sözünün nereden geldiğini anlayacaksınız. Bizans döneminin Ohrid’deki en önemli kilisesi St. Panteleymon, günümüzde halen konserler için kullanılan Ayasofya kilisesi, Roma döneminden kalma Anfi Tiyatro, Car Samuel Kalesi, Çınar Meydanı, Ohri Halveti Tekkesi ve Tarihi Çınar Ağacı, Kiril alfabesini geliştirmiş oldukları düşünülen Kiril&Metodi Kardeşlerin Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra eşsiz manzaraları görebileceğiniz Ohrid Gölü üzerinde keyifli bir tekne turu gerçekleştiriyoruz. (Ekstra) Serbest zaman sonrası otelimizde Akşam Yemeği ve Makedon Eğlencesi düzenliyoruz. Makedon müzikleri ve geleneksel yemeğimizden sonra dinlenmek için odalarımıza geçiyoruz.

Konaklama: Ohrid

3. Gün: Ohrid – Sveti Naum – Elbasan – Tiran – İşkodra Çevresi

Sabah kahvaltı sonrası Pelister Dağı'nın sırtlarında Ohrid Gölü'nün kaynak noktası olan yeşilin ve mavinin ahenginin yansıdığı Saklı Cennet St. Naum'a geliyoruz. Burada dilerseniz doğanın eşsiz sesi, kuş cıvıltıları eşliğinde sandallar ile 20 dakikalık bir sandal turu yapabilir (ekstra), doğa ile baş başa huzur dolu bir kahve içebilirsiniz. Unesco Kültür Mirası listesinde bulunan bu bölge de aynı zaman Sarı Saltuk Türbesi olduğu rivayet edilen kompleksi ve St. Naum Manastırı'nı ziyaret ediyoruz. Hayranlık duyacağınız bu ziyaret sonrası ormanların içinden Mavrovo Dağı’nın zirvesinde geleneksel pişi ve keçi sütünden yapılan orjinal keçi peyniri ve ayran eşliğinde aperatif bir tadım gerçekleştiriyoruz. Daha sonra yolculuğumuza Arnavutluk'a doğru devam ediyoruz. Makedonya – Arnavutluk Sınır Kapısına ulaşıyor, pasaport ve gümrük işlemlerini takiben, Shkumbini Nehri Vadisi boyunca ilerliyoruz. Güzergâhımızda bulunan, Balkanların Osmanlı döneminde kurulan şehirlerinden olan ELBASAN üzerinden ilerleyerek, 1614’te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920’de Arnavutluk’un başkenti olan TİRAN’a ulaşıyoruz. 20.yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca’nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar’ın dağlık ülkesi Arnavutluk’un bu gözde şehrinde Ethem Bey Camii, Tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü ve İskender Bey Heykeli ve Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzu tamamlıyor ve kıyısında kurulduğu göl ile aynı adı taşıyan ve 435 sene süren Osmanlı döneminde, Osmanlı ordusunun önemli üslerinden biri olan İŞKODRA'ya geçiyoruz. Tarihi Rozafa kalesi görüp hikayesini rehberimizden dinledikten sonra İŞKODRA Çevresinde bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama: İşkodra Çevresi

4. Gün: İşkodra - Budva – Kotor – Perast – Trebinje Çevresi (İsteğe Bağlı Dubrovnik Turu)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından aracımıza yerleşiyor ve yönümüzü KARADAĞ ülkesine çeviriyoruz. Adriyatik kıyıları boyunca Bar ve Petrovaç üzerinden, Karadağ sahillerinin en gözde turistik destinasyonlarından olan Sveti Stefan Adası’nı görebileceğimiz noktada kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Buradan hareketle, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan BUDVA şehir merkezini otobüsümüzden görerek, yolumuza güzel manzaralar eşliğinde ilerleyerek, tarih boyunca coğrafi şartlarından dolayı Osmanlılar tarafından ele geçirilemeyen doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan KOTOR'a varıyoruz. Surlarla tahkim Kotor şehrindeki yürüyüş turumuzda, birçok tarihi yapının yanı sıra Deniz Kapısı, Silah Meydanı, Tarihi Saat Kulesi, Utanç Sütunu, Beskuca Sarayı, Aziz Triphon Kilisesi, “Dedikodu” Çeşmesi, Aziz Nikola ve Aziz Luka Kiliselerini, eski kentin önemli meydan ve malikânelerini göreceğiz. Kotor turumuzun ardından, UNESCO koruması altında muazzam bir Orta Çağ köyü olan Perast’a doğru yola devam ediyoruz. Sahiline bakan 2 küçük adadan birincisi bir manastır adası olup ve turistik ziyarete kapalı olan Sveti Djordje yani St. George Adası, diğeri ise insan eliyle 600 yıl önce yapılmış olan Lady of the Rocks (Kayaların Leydisi) adasıdır. Hayran kalacağınız bu güzellikleri resimlemek üzere alacağımız kısa bir fotoğraf molası sonrasında, Bosna-Hersek sınır kapısındaki gümrük işlemlerimizi tamamlayarak Karadağ’dan ayrılıyor ve Bosna Hersek’e geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Trebinje çevresindeki otelimizde.

Konaklama: Trebinje (Medjugorje) çevresinde

İsteğe Bağlı Dubrovnik Turu : Schengen vizesi ya da yeşil pasaportu olan misafirlerimizle otelde akşam yemeği aldıktan sonra, Trebinje’den ayrılıyor, kısa bir yolculuk ile Bosna Hersek–Hırvatistan Sınır Kapısına varıyoruz. Ekstra (isteğe bağlı 50 € olan bu tur yeterli sayıda katılımcı olduğu takdirde gerçekleşecektir.) Pasaport ve gümrük işlemlerimizi gerçekleştirerek Dubrovnik’e ulaşıyoruz. Eski adı Ragusa olan, Hırvatistan’ın Adriyatik sahilindeki Ortaçağdan kalma eserleri ile ünlü şehrini geziyoruz. Korunaklı bir yarımada üzerine kurulu ve etkileyici surlarıyla göz alan bu tarihi kentte, görkemli şehir surlarının ve kapılarının, Onofrio Çeşmesi, Fransisken Manastırı, 14. yüzyıldan kalma Eczane, Çan Kulesi, Orlando Heykeli, Aziz Blaise Kilisesi, Sponz Sarayı, Rektör Sarayı ve tarihi limanın görüleceği gezimizi tamamlıyoruz. Serbest zamanı takiben kentten ayrılarak,Hırvatistan – Bosna Hersek Sınır Kapısına varıyor, pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Trebinje’yedeki otelimize dönüyoruz.

5. Gün: Trebinje - Blagaj (Sarı Saltuk-Alperenler Tekkesi)- Mostar - Konjic – Saraybosna

Sabah kahvaltımızın ardından Blagaj’da bulunan 550 yıldır yaşayan Alperenler Tekkesini ziyaret ediyoruz. Doğa harikası bir yerde bulunan bu tekke sizi çok etkileyecek. Buna nehri kıyısından MOSTAR'A gelerek Bosna tarihinde efsaneleşen Tarihi Mostar Köprüsünü ziyaret; Eski şehrin kaybolmayan ve yıpranmayan eserlerinden tarihi Koski Mehmet Bey Camisinden Mostar Köprüsü’nü seyir ve Karagöz Camisini ziyaret ediyoruz. Savaştan kalan Şehitlikleri görüyoruz. Kuyumcular Çarşısını da görülerek turumuzu tamamlıyor ve Mostar’ın zengin çarşısında serbest zaman veriyoruz. Mostar’dan ayrılarak, SARAYBOSNA’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol güzergahımızda, Balkan coğrafyasının dağlar ve nehirlerin süslediği nadide bir parçasında, görsel şölenlerle geçecek bir yolculuğa başlıyoruz. Yugoslav Partizanların Nazi ve İtalyan birliklerine karşı efsanevi direnişine sahne olan Neretva Muharebesinin yaşandığı Jablanica’ da Alman ikmal trenlerinin geçişini engellemek için havaya uçurulduğu haliyle günümüze ulaşan Neretva Köprüsünü görüyor ve Konjic üzerinden BOSNA HERSEK’in başkenti SARAYBOSNA’ya ulaşıyoruz. İki asır boyunca Balkanların kültür başkentliğini yapmış, 1914’te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand’ın Sırplar tarafından burada öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı’nın çıktığı yer olan Saraybosna, barındırdığı dini çeşitliliği ile Avrupa’nın Kudüs’ü kabul edilir. 1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnaklar arasındaki yıkıcı savaşlar sonucu büyük tahribata uğramış olmakla birlikte güzelliğini halen büyük ölçüde korumaktadır. Saraybosna’ da ki yürüyüş turumuza Bosna Savaşında günlerce yanan ve milyonlarca el yazması eserin yok olduğu Eski Kütüphane, Seher Köprüsü, İnat Evi, Hünkâr Camii ve 1914’de I. Dünya Savaşının patlak vermesine sebep olan Franz Ferdinand suikastının yaşandığı Latin Köprüsü’nü görerek başlıyoruz. Eski kentin Avusturya bölümünde İsa’nın Kalbi Kilisesi, Sonsuz Ateş Anıtı, Pazar Yeri Katliamının yaşandığı Açık Pazar, Sinagog, Türk bölümünde Ferhadiye Camii, Morica Han, Gazi Hüsrev Bey Külliyesi gibi eserleri görerek gezimizi tamamlıyoruz. Saraybosna’nın sembolü olan Başçarşı’da vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz ve Konaklama Saraybosna’da otelimizde. 

Konaklama: Saraybosna

6. Gün: Saraybosna - Belgrad

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından BELGRAD’a hareket ediyoruz. Yol boyunca birbirinden eşsiz dağların doyumsuz doğal güzellikleri eşliğinde yapacağımız keyifli bir yolculuğun ardından, Bosna Hersek – Sırbistan Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrasında, Sırbistan’ın ovalık bölümünde kurulu, tarıma yönelik organizasyonlarıyla dikkat çeken köylerini görerek, Sırbistan’ın başkenti BELGRAD’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Sırpçada “beyaz şehir” anlamına gelen Pannonian Ovasının Balkanlar ile buluştuğu, Sava ve Tuna Nehirlerinin birleştiği noktada kurulmuş, aynı zamanda adı gibi ferah, aydınlık ve huzurlu olan bu kente vardığımızda, turumuza Parlamento, Eski Saray, Ulusal Müze, Terazi Çeşmesi gibi görkemli yapıları görerek, tarihi kenti yakından tanıyacağımız yürüyüş turumuza başlıyoruz. Eski kentin Tuna ve Sava Nehirlerinin birleşme noktasına hâkim olarak kurulmuş kalesini ziyaret ediyoruz. Saat Kule Kapı ve İstanbuliç ve dış Kapılarını, Tuna Nehri ve Sava Nehirlerinin buluştuğu noktayı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesini, Damat Ali Paşa Türbesini, Askeri Açık Hava Müzesini ve Fransa’ya Şükran Anıtı’nı rehberimizin bilgilendirmeleri eşliğinde görerek turumuzu gerçekleştiriyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda, isteyen Belgrad’ın “İstiklal Caddesi” tadındaki Mihailova Caddesinde gezintiler yapabilirler. Bu güzel günün sonunda akşam yemeği ve konaklama için Belgrad’daki otelimizde yerleşiyoruz.

Konaklama: Belgrad

7. Gün: Belgrad - Üsküp

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Yahya Kemal’in şehri MAKEDONYA’nın başkenti ÜSKÜP’e hareket ediyoruz. Üsküp Kent merkezine geçiyor ve kentin ana meydan ve bulvarlarını, Üsküp 2014 Projesi çerçevesinde yapılan sayısız heykel ve neo-klasik binalarını görerek, Üsküp Kalesi önünden yürüyüş turumuza başlıyoruz. Önce Mustafa Paşa Camii, Sulu Han, Murat Paşa Camii, Çifte Hamam, Eski Türk Çarşısı, Kapan Hanı, Davut Paşa Hamamı, Taş Köprü gibi Osmanlı yapısı eserlerini,  Eski Türk Çarşısı’nı ve şehrin modern yüzünü de göreceğiniz Makedonya Meydanı’nda, Makedon tarihinin önemli kişilerine ait birçok heykelle birlikte Çar Samuil, Jüstinyen, II.Philip, Kraliçe Olympia, B.İskender Heykelleri, Rahibe Teresa Anı Evi’ni rehberimizin anlatımlarıyla görüp, bol, bol fotoğraf çekme şansına da sahip oluyorsunuz. Ardından ÜSKÜP’teki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği Otelimizde.

Konaklama: Üsküp

8. Gün: Üsküp - Matka Kanyonu - Prizren - İzmir (Direkt Uçuş)

Sabah kahvaltımız otelimizde aldıktan sonra, ve ÜSKÜP’ün yaklaşık 15 km güney batısında, Treska Nehri’nin Vardar Nehri ile buluştuğu alanda yer alan ve Dünyanın en doğal 100 harikaları listesinde bulanan MATKA KANYONU’na gidiyoruz. Sakinliğinin yanında, muhteşem doğasında büyüleneceğiniz Kanyon, eşsiz doğa güzellikleri ve bine yakın farklı bitki çeşidiyle saklı bir cenneti andırıyor. Bu harika doğaya sahip kanyonda, isteyen konuklarımız tekne turuna katılabilir veya kafelerinde vakit geçirebilirler. Daha sonra Kosova’ya giriş yaparak Dünya’nın en genç ülkelerinden birisi olan Kosova’da ilk olarak Başkent Priştine'ye doğru devam ediyoruz. Burada Osmanlı Devleti'nin ilk ve tek savaş alanında şehit olan Padişahı Sultan Murat Hüdavendigar'ın türbesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Balkanlar'ın en şirin şehri Prizren’e geliyoruz. Şar Dağ’nın eteklerine kurulmuş, ortasından Bistriça Nehri’nin aktığı Prizren’de Halveti Tekkesi, Gazi Mehmet Paşa Hamamı ve dönem mimarisinin en güzel örneklerinden Sinan Paşa Camii’ni görüyoruz. Daha sonra Meşhur Kosova Köftesi’nin tadına bakmak için köftecilerin bulunduğu meydan da serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte yeniden buluşmamızın ardından, Üsküp Hava Limanı’na gidiyor ve gerekli pasaport-chekin işlemlerinden sonra SUN EXPRESS HAVAYOLLARI ile 02:25 AKTARMASIZ DİREKT (Salı'yı Çarşamba'ya bağlayan gece) İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na hareket ediyoruz. Unutulmaz anılarımızla bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Programdaki Tüm Şehir ve Kültür Turları 
 • İzmir-Üsküp / Üsküp-İzmir Aktarmasız Sun Express Hava Yolları ile Gidiş-Dönüş Uçak Bileti 
 • Alan-Otel-Alan Transferleri ve Şehirlerarası Otobüs ile Ulaşımlar 
 • Ücrete Dâhil Makedon Gecesi 
 • Ücrete Dâhil Boşnak Gecesi 
 • 7 Gece 4-5* Otel Konaklaması 
 • 7 Kahvaltı  (Kontinental Kahvaltı)– 6 Akşam Yemeği (Set Menü) 
 • Ücrete Dâhil Blagaj (Sarı Saltuk-Alperenler Tekkesi) Turu 
 • Ücrete Dâhil St.Naum Manastırı,Resne, Manastır Turu 
 • Ücrete Dâhil Karadağ’da, Budva (Panoramik), Kotor ve Perast Kasabası Turu 
 • Ücrete Dâhil Matka Kanyonu Turu 
 • Ülke - Şehir Giriş, Turist Konaklama Vergileri ve Alan Vergileri 
 • Gümrük Vergileri
 • Tüm Otoban, Otopark ve Check-Point Ücretleri 
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik ve Yerel Rehberlik Hizmetleri 
 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu 150 TL 
 • Öğle Yemekleri ve Molalarda Alınan Yiyecek ve İçecekler 
 • Müze ve Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri 
 • Ohrid Tekne Turu (İsteğe Bağlı) 
 • Her Türlü Otel Ekstralar, Otel veya Yerel Eğlence Mekânlarında Alınan Tüm İçecekler 
 • Özel Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 15 € (65 Yaş üstü yolculardan 30 € alınır)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 24, 31 Temmuz • 07, 14, 21, 28 Ağustos • 04, 11, 18 Eylül

  Fiyatlar

  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  24.07.20241. KADEMEMüsait699,00 €889,00 €699,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 12 Yaş 679,00 €
  -Taksitler »
  31.07.20241. KADEMEMüsait699,00 €889,00 €699,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 12 Yaş 679,00 €
  -Taksitler »
  07.08.20241. KADEMEMüsait649,00 €839,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 12 Yaş 629,00 €
  -Taksitler »
  14.08.20241. KADEMEMüsait649,00 €839,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 12 Yaş 629,00 €
  -Taksitler »
  21.08.20241. KADEMEMüsait649,00 €839,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 12 Yaş 629,00 €
  -Taksitler »
  28.08.20241. KADEMEMüsait649,00 €839,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 12 Yaş 629,00 €
  -Taksitler »
  04.09.20241. KADEMEMüsait649,00 €839,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 12 Yaş 629,00 €
  -Taksitler »
  11.09.20241. KADEMEMüsait649,00 €839,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 12 Yaş 629,00 €
  -Taksitler »
  18.09.20241. KADEMEMüsait599,00 €789,00 €599,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 12 Yaş 579,00 €
  -Taksitler »

  Yorumlar


  Uçaklı Vizesiz Kosovalı Büyük Balkan Turu (İzmir`den Direkt Uçuş 2024) Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri