Promosyon İskeçe Karnavalı Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ELA PAME TURİZM FARKIYLA

PROMOSYON İSKEÇE KARNAVALI TURU

25-27 ŞUBAT 2023

Tur Programı

1. Gün: GECE CIKISI

Saat 18:30 Üçkuyular  , 18:50 Üçyol , 19:00 Lozan Fuar Kapısı , 19:25 Bornova Ege Kampüs Önü , 19:40 Bayraklı Üst Geçit , 19:50 Karşıyaka Anıt , 19:55 Karşıyaka Yunuslar , 20:00 Bostanlı İskele , 20:10 Ege Park Önü  duraklarımızdan siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molaların ardından Ayvalık , Edremit yolunu takip ederek Çanakkale köprüsünden geçerek İpsala Sınır Kapısı’na ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayarak Yunanistan’a geçiyoruz.

2. Gün:

Kahvaltı molasının ardından  İskeçe’ye hareket ediyoruz.  Sokakların yüzleri maskeli ve boyalı çeşit çeşit kostümler giyen insanlarla dolduğu , şehrin açık hava maskeli balosuna döndüğü “ İSKEÇE KARNAVALI” alanına giriyoruz. “ Bin bir rengin şehri “  diye anılan balkanların en renkli karnavalında “ Karnaval Geçit Törenini” izliyoruz. Karnaval Alanında , dans eden insanlarla ve şehri rengarenk hale getiren İskeçe Halkıyla  birlikte doyasıya eğleniyoruz.  Keyifli ve eğlenceye doymuş bir şekilde aracımıza biniyoruz. Konaklama Kavala’daki otelimizde.

3. Gün:

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Liman bölgesinde inerek, şehir turumuza başlıyoruz. Su Kemerleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa İmarethanesi ve Konağı göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Turumuzun ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ahtapot ve Midye Pilavını denemenizi tavsiye ederiz :) Rehberimizin belirleyeceği saatte  Kavala'dan hareket eiyoruz ve Ardından Atatürk’ün çocukluğunda yazları kovaladığı kargaların bulunduğu Langaza Gölü’nü görüp öğle saatlerinde Selanik’e varıyoruz. Öncelikle Ulu Önderimizin doğduğu evi gezip fotoğraflar alıyoruz. Daha sonra Selanik Kalesini, Beyaz Kuleyi , Tarihi Makedonya Tiyatro Binasını,Büyük İskender Meydanı, Helexpo Fuar Alanını panoramik olarak görüp, Aristotales Meydanında serbest zaman alıyoruz.  Serbest zamanın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. İskeçeGümülcine ve Dedeağaç üzerinden İpsala sınır kapısına varıyoruz. Yunanistan Free shopunda alışveriş imkanı buluyoruz ve ardından Türkiye sınırına geçiş yapıyoruz. Keşan üzerinden Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molasının ardından kısa molalarla İzmir’e dönüyoruz. Bir sonraki ELA PAME TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere diyerek, sizlerle aynı hikâyede yer almanın mutluluğu ile vedalaşıyoruz

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş-Dönüş Ulaşım
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Programda Belirtilen Çevre Gezileri
 • 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Schengen Vizesi
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Kişisel Harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Promosyon İskeçe Karnavalı Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri