Disneyland & Paris

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

SÖMESTRE DÖNEMİ DAHİL

DISNEYLAND & PARIS TURU

DISNEYLAND ( 3 ) 

23, 30 Ocak & 13, 23 Şubat & 02, 09, 16 Mart 2023

 

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL – PARİS – (Paris İkonları Turu)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşunuzdan 3 saat öncesinden itibaren gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, check-in ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1133 sefer sayılı uçuş ile saat 10:35 ’de Paris ‘e hareket. Yerel saat ile 13:20 ’de Paris ‘e varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Panoramik şehir turumuzda, şehrin görkemli meydanlarından, Opera Binası, 365 sokak lambasıyla süslenmiş Concorde Meydanı, Champs Elysées Caddesi ile Eiffel Kulesi’nin zarafet içindeki şıklığına birlikte tanık olacağız. Şehir turu sonrasında sunulacak kısa serbest zaman ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Paris İkonları Turumuza (45 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği, sokak ressamları ve karikatüristleri ve birçok ünlü ressamın çalışmalarını yapmış olması sayesinde "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen ve Paris ‘in en yüksek noktasını oluşturan Montmartre Tepesi 'ne gideceğiz. 130 metrelik bu tepenin üstünde yükselen Sacré-Coeur Bazilikası ‘nı (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, ressamlar meydanında portrenizi yaptırmak ve çevre gezisi için serbest zamanımız olacaktır. Turumuzun son bölümünde ise, Eyfel Kulesi’nin tam karşısındaki tepeliğin üzerine kurulmuş olan ve kulenin en güzel açıdan görülebildiği, pek çok cafe ve restoranın bulunduğu Trocadero Meydanı ‘nı ziyaret ediyoruz. Eiffel kulesi ’ini gece ışık gösterileri ve süslemeleri ile adeta büyüleyici hal alan güzelliğini izleyip fotoğraflayabileceğimiz veya ziyaret edebileceğimiz serbest zaman sonrasında (Eiffel kulesi 2.kat giriş bileti 17 euro) turumuzu tamamlıyoruz. Ardından Disneyland bölgesi oteline transfer ve serbest zaman.

2. Gün: DİSNEYLAND (Lido Show)

Sabah kahvaltısı ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları’nı kapsayan masalsı bir eğlence dünyasında tam gün sınırsız eğlencenin keyfini çıkartabilir, akşam üzeri Walt Disney karakterlerinin müzik ve dans şovları eşliğinde gerçekleştireceği geçiş seramonisini izleyebilirsiniz.Konaklama Disneyland bölgesi otelinde. (Disneyland Tek Park 95 Euro – Çift Park Giriş Bileti 115 Euro) Gece arzu eden misafirler, ekstra düzenlenecek olan ve dünyanın en ünlü kabarelerinden Lido Show (175 Euro) Turu programına katılabilirler.Tur sonrası otele transfer.

3. Gün: DİSNEYLAND (Akşam yemekli Seine Nehri Tekne Turu ve Paris Lokal Mahalleler Turu)

Sabah kahvaltısı ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları’nı kapsayan masalsı bir eğlence dünyasında tam gün sınırsız eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.Konaklama Disneyland bölgesi otelinde. (Disneyland Tek Park 85 Euro – Çift Park Giriş Bileti 105 Euro ) Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Akşam yemekli Seine Nehri Tekne Turu ve Paris Lokal Mahalleler Turu (75 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Seine Nehri tekne turu ile başlıyoruz . Dünya üzerinde en çok bilinen nehirlerden olan 776 km. uzunluğundaki Seine Nehri şehri ikiye bölmektedir. Nehir üzerinde usul usul ilerleyen uzun teknelerle gerçekleştireceğimiz gezi esnasında Paris ‘in birçok ünlü binasını ve nehir üzerindeki 37 köprüyü eşsiz bir açıdan görüyor olacağız. Seine Nehri gezimiz sonrasında, lüks mağaza, cafe ve restoranları , alışveriş için günün her saati canlı ve hareketli olan, çoğunlukla Parisliler’in günlük yaşamlarını sürdürmeyi tercih ettikleri ve bu sayede de Parizyen atmosferini gözlemleyebileceğimiz St.Michel ve St.Germain ‘de gerçekleştireceğimiz yürüyüş turu ve lokal restoranda alınacak akşam yemeği sonrası otele transfer .

4. Gün: PARİS – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından rehberimizin belirteceği transfer saatine kadar serbest zaman. Havalimanına transfer sonrası bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ’nın PC 1136 sefer sayılı uçuşu ile 17:20 ’de İstanbul’a hareket ediyoruz. TSİ 21:45 ’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş - Dönüş Uçak Bileti ( Sabiha Gökçen -Orly-Sabiha Gökçen ) 
 • Havalimanı Vergileri
 • Seçilecek Kategoride Toplam 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Havalimanı - Disneyland Bölgesi Otel Gidiş - Dönüş Transfer
 • Panoramik Paris Şehir Turu
 • Konaklama Vergisi
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti ve Servis Bedeli
 • Yurtdışı Çıkış Harcı Bedeli
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • İç Hat Bağlantı Uçuş Ücretleri
 • Tüm Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar
 • Programda Belirtilen yada Belirtilmeyen Ekstra Geziler
 • Panoramik Şehir Turlaında Müze ve Ören Yeri Girişleri
 • İsteğe Bağlı Şoför Bahşişleri
 • İsteğe Bağlı Özel Seyahat Sağlık Sigortası
 • İsteğe Bağlı İptal & İade Güvencesi ( Tur hareket tarihinden 15 gün öncesine kadar koşulsuz & şartsız iade güvencesidir. Rezervasyon anında alınmalıdır. Sadece paket tur bedeli için geçerlidir)
 • Yerel Otorite Tarafından Talep Edilmesi Halinde PCR testi
 • ****İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.***Bağlantılarımız 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için geçerlidir.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Disneyland & Paris Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri